O projekte

Ako to funguje

Ako to funguje?

E-aukcie na ĽudiaĽuďom.sk sú spôsobom ako získať zaujímavé predmety či zážitky, ale najmä cestou, ako pomôcť výzvam na tomto darcovskom portáli.

Dražiteľ získa za zaujímavú cenu tovar, službu alebo zážitok, výťažok z aukcie ale nejde tomu, kto ju organizoval - smeruje na konkrétnu výzvu, ktorú sa vyhlasovateľ e-aukcie rozhodol podporiť.

Dražitelia

Dražitelia

Ak ste objavili aukciu, o ktorej predmet máte záujem, stačí kliknúť na tlačidlo Chcem dražiť. Pri vašej prvej aukcii, ak už nemáte konto na ĽudiaĽuďom.sk musíte zadať kontaktné údaje. Ak prihadzujete, pamätajte, že to nie je hra ale že záväzne prejavujete záujem o daný predmet, teda tovar či službu.

Ak vašu ponuku do konca e-aukcie nikto neprebije, teda neponúkne viac, budeme vás o vašom úspechu informovať e-mailom. Potom máte 48 hodín na to, aby ste sumu uhradili, aby ste teda prispeli darom na stanovenú výzvu. Akonáhle obdržíme váš dar, dražobník dostane informáciu, aby vás kontaktoval a odovzdal vám predmet e-aukcie.

Dražobníci

Dražobníci

Charitatívnu e-aukciu môžu organizovať jednak príjemcovia, ktorí majú uverejnenú výzvu na portáli alebo darcovia, ktorí sa rozhodnú takto niekomu pomôcť. Do takejto e-aukcie dajú tovar alebo službu, ktorú získa dražiteľ s najvyššou ponukou. Výťažok z e-aukcie pôjde na konkrétnu výzvu na ĽudiaĽuďom.sk, ktorú určí dražobník, teda organizátor e-aukcie.

Postup, ako vyhlásiť e-aukciu nájdete tu.
Návrat hore Naša Facebook stránka Twitter